FIND EN DTU'er

Hvem

Hvad

Hvor

Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Christine Ingemann AkstenHjælpelærerDTU Diplomcinak@dtu.dk
Ahmad J.M. Al-KhafajiUndervisningsassistentDTU Diplomajmo@dtu.dk
Mahmoud Al-SubaihiAdjunktDTU Diplom22 84 47 34mahals@dtu.dk
Ole AmbrosiusUndervisningsassistentDTU Diplom61 68 50 21olea@dtu.dk
Bagger Lindblom AndersHjælpelærerDTU Diplomblian@dtu.dk
Toftegaard AndersHjælpelærerDTU Diplomtofan@dtu.dk
Kasper Eli AndersenIngeniørassistentDTU Diplom93 51 14 09kasan@dtu.dk
Ole Steen AndersenEkstern lektorDTU Diplomolstan@dtu.dk
Bo Ulrik AndersenEkstern undervisningsassistentDTU Diplombuan@dtu.dk
Birger AndersenDocentDTU Diplom35 88 51 14birad@dtu.dk
http://www.cv.diplom.dtu.dk/service/telefonbog?descending=False&fr=1&mr=10&oid=IHK&qt=NetmesterSearch&sc=coll_DTU-person&sorton=LastName
22 MARTS 2019