FIND EN DTU'er

Hvem

Hvad

Hvor

Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Hans Peter ChristensenLektorDTU Diplom20 32 13 03hpch@dtu.dk
Jacob Hessellund MadsenLektorDTU Diplom93 51 17 42jahem@dtu.dk
Klaus Svanholm NielsenEkstern lektorDTU Diplomklasva@dtu.dk
Iver OttosenLektorDTU Diplomivot@dtu.dk
Gitte Tang PinnerupEkstern lektorDTU Diplomgipi@knord.dk
Agnethe RaldInstitutkoordinatorDTU Diplom35 88 52 00agra@dtu.dk
Inge-Lise SalomonEkstern lektorDTU Diplomisal@dtu.dk
Andreas SarantarisHjælpelærerDTU Diplomandsa@dtu.dk
Bernd Hermann SchittenhelmUndervisningsassistentDTU Diplombernd@dtu.dk
Ole SchultzLektorDTU Diplom35 88 51 82osch@dtu.dk
https://www.cv.diplom.dtu.dk/service/telefonbog?descending=False&fr=1&mr=10&oid=IHK&qt=NetmesterSearch&sc=coll_DTU-person&sorton=orgDa
18 AUGUST 2019